GROZIŁ RODZINIE I RZUCIŁ PSEM O ZIEMIĘ. WPADŁ NA JEŹDZIE „PO PIJAKU”

Pobytem w policyjnym areszcie zakończył się wieczór dla 37-latka z gminy Wola Uhruska. Mężczyzna groził swoim bliskim i kilkukrotnie rzucił psem o ziemię. Został zatrzymany, jak pijany jechał rowerem. Usłyszał już zarzut kierowania gróźb i znęcania się nad zwierzęciem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo przejażdżka z promilami kosztowała go 2500 złotych grzywny.

W niedzielę po godz. 18.00 włodawski dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednej z okolicznych miejscowości. Nietrzeźwy mężczyzna miał grozić swoim bliskim i kilkukrotnie rzucić psem o ziemię. Sprawca następnie uciekł w nieznanym kierunku.

Szybko został zatrzymany przez patrol policji, który zauważył go gdy jechał rowerem. Wjak się okazało miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu zatrzymany mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut kierowania gróźb karalnych oraz znęcania się nad psem.  Za powyższe przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo przejażdżka z promilami kosztowała go 2500 złotych grzywny.

źrodło: Lubelska Policja

Shares

Więcej informacji...

Oszustwa na węgiel. Jak nie dać się oszukać

Rozpoczynający się sezon grzewczy oraz problemy z zakupem węgla to okazja dla oszustów. Przestępcy stosują różne metody działań – zamieszczają w internecie oferty węgla od

Edukacja i integracja w Polskim Parku Narodowym

Dnia 16 września 2022 uczniowie z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec uczestniczyli w wycieczce do Polskiego Parku Narodowego. Wycieczka miała charakter zarówno

Uciekał przed policjantami, bo nie miał uprawnie

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna w miejscowości Rozkopaczew przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.