Nauczyciele z awansami zawodowymi

3 sierpnia 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Akty mianowania otrzymali: Renata Ryszkowska, nauczycielka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubartowie, Agnieszka Panek, nauczycielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Firleju, Łukasz Najda, nauczyciel w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczyła Starosta Lubartowski – Ewa Zybała, w obecności Członków Zarządu Powiatu: wicestarosty Lucjana Mileszczyka, Jarosława Budki, Ryszarda Wójcika, Jana Zaworskiego oraz Kierownika Wydziału Oświaty i Sportu – Andrzeja Sekuły.

Obecni byli także dyrektorzy placówek, w których pracują awansowani nauczyciele: Dorota Bułgajewska-Muzyka, dyrektor RCEZ, Helena Chadaj, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Firleju i Lilla Jedut, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Shares

Więcej informacji...

Oszustwa na węgiel. Jak nie dać się oszukać

Rozpoczynający się sezon grzewczy oraz problemy z zakupem węgla to okazja dla oszustów. Przestępcy stosują różne metody działań – zamieszczają w internecie oferty węgla od

Edukacja i integracja w Polskim Parku Narodowym

Dnia 16 września 2022 uczniowie z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec uczestniczyli w wycieczce do Polskiego Parku Narodowego. Wycieczka miała charakter zarówno

Uciekał przed policjantami, bo nie miał uprawnie

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna w miejscowości Rozkopaczew przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.