Pożar budynku w Pałecznicy

04.06.2022 r. o godz. 02:30 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Pałecznica, gmina Niedźwiada.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się drewniany budynek użytkowany jako gospodarczy. Pożar zagrażał kilku budynkom znajdujący się w sąsiedztwie. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu trzech prądów wody w natarciu na pożar. Konieczne były również prace rozbiórkowe uszkodzonej konstrukcji. Pożar sprawnie opanowano i ugaszono. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

W działaniach brał udział zastępy z JRG w Lubartowie, OSP w Pałecznicy, OSP w Niedźwiadzie i OSP w Brzezinach.
 
ZDJĘCIA: Paweł Kubera/KP PSP Lubartów

Shares

Więcej informacji...

Oszustwa na węgiel. Jak nie dać się oszukać

Rozpoczynający się sezon grzewczy oraz problemy z zakupem węgla to okazja dla oszustów. Przestępcy stosują różne metody działań – zamieszczają w internecie oferty węgla od

Edukacja i integracja w Polskim Parku Narodowym

Dnia 16 września 2022 uczniowie z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec uczestniczyli w wycieczce do Polskiego Parku Narodowego. Wycieczka miała charakter zarówno

Uciekał przed policjantami, bo nie miał uprawnie

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna w miejscowości Rozkopaczew przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.