Trzy ofiary śmiertelne pożaru mieszkania

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności pożaru, jaki miał miejsce wczoraj w jednym z bloków mieszkalnych w Lublinie. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły 3 osoby. Funkcjonariusze ustalają dokładną tożsamość ofiar. Łącznie ewakuowanych zostało ponad 20 osób.

Po ugaszeniu pogorzeliska wewnątrz mieszkania na 2 piętrze służby odnalazły ciała dwóch osób. Obecnie trwa ustalanie tożsamości ofiar oraz przyczyn pożaru. Nad sprawą pracują lubelscy policjanci, prokurator oraz specjaliści z zakresu pożarnictwa.

Komisarz Kamil Gołębiowski

Shares

Więcej informacji...

Oszustwa na węgiel. Jak nie dać się oszukać

Rozpoczynający się sezon grzewczy oraz problemy z zakupem węgla to okazja dla oszustów. Przestępcy stosują różne metody działań – zamieszczają w internecie oferty węgla od

Edukacja i integracja w Polskim Parku Narodowym

Dnia 16 września 2022 uczniowie z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec uczestniczyli w wycieczce do Polskiego Parku Narodowego. Wycieczka miała charakter zarówno

Uciekał przed policjantami, bo nie miał uprawnie

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna w miejscowości Rozkopaczew przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.