Wjechał na przeciwny pas i doprowadził do wypadku

Lubartowscy policjanci ustalają przyczyny wypadku w Szczekarkowie, gdzie kierujący oplem wjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w citroena. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16:00 w Szcekarkowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, 32-letni kierujący oplem vivaro nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Citroen Berlingo, którym kierował 44-latek z powiatu wadowickiego.

W wyniku zderzenia kierowca i pasażerka z citroena zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali elektronicznie dowody rejestracyjne obu pojazdów. Na miejscu wstępowały czasowe utrudnienia w ruchu. Postępowanie  w sprawie wypadku prowadzi lubartowska komenda.

Policjanci przypominają o bezpiecznej jeździe i dostosowywaniu prędkości do warunków panujących na jezdni.

starszy sierżant Jagoda Stanicka

Shares

Więcej informacji...

Oszustwa na węgiel. Jak nie dać się oszukać

Rozpoczynający się sezon grzewczy oraz problemy z zakupem węgla to okazja dla oszustów. Przestępcy stosują różne metody działań – zamieszczają w internecie oferty węgla od

Edukacja i integracja w Polskim Parku Narodowym

Dnia 16 września 2022 uczniowie z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec uczestniczyli w wycieczce do Polskiego Parku Narodowego. Wycieczka miała charakter zarówno

Uciekał przed policjantami, bo nie miał uprawnie

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna w miejscowości Rozkopaczew przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.