Wsiadł za kierownicę pomimo dożywotniego zakazu. Zginął po wjechaniu w drzewo

Dziś rano w Kocku kierujący Porsche 31-latek na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i rozbił się na drzewie. Pomimo podjętej reanimacji 31-latek zmarł. Pasażer został przewieziony do szpitala. Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu lubartowskiego. Jak ustalili lubartowscy policjanci 31-latek miał sądowy dożywotni zakaz kierowania.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 4.00 rano w Kocku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na prostym odcinku drogi, 31-letni kierujący Porsche najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechał na prawe pobocze i uderzył w pobliskie drzewa i znak drogowy. 31-letni mężczyzna kierował samochodem wbrew sądowemu dożywotniemu zakazowi kierowania. Pomimo podjętej reanimacji 31-latek zmarł. 30-letni pasażer został przewieziony do szpitala. Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu lubartowskiego.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratora. Droga jest przejezdna. Prowadzone postępowanie wykaże dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

starszy sierżant Jagoda Stanicka

Źródło: Lubelska Policja

Shares

Więcej informacji...

Oszustwa na węgiel. Jak nie dać się oszukać

Rozpoczynający się sezon grzewczy oraz problemy z zakupem węgla to okazja dla oszustów. Przestępcy stosują różne metody działań – zamieszczają w internecie oferty węgla od

Edukacja i integracja w Polskim Parku Narodowym

Dnia 16 września 2022 uczniowie z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec uczestniczyli w wycieczce do Polskiego Parku Narodowego. Wycieczka miała charakter zarówno

Uciekał przed policjantami, bo nie miał uprawnie

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna w miejscowości Rozkopaczew przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.